Transport i spedycja krajowa/międzynarodowa, Poznań

Pragniemy zaoferować Transport i spedycja krajowa/międzynarodowa. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany start w dniu 2013-02-11 oraz zakończy się 2013-02-12. Organizatorem jest Progress Project Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Produkcja, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, planowanie, zarządzanie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel Campanile.Miejsce jest w ofercie określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1525.20 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-02-08 i upust jest równa według prowadzących 200 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Transport i spedycja krajowa/międzynarodowa, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, planowanie, zarządzanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Transport i spedycja krajowa/międzynarodowa.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *