Mind mapping czyli optymalne wykorzystanie map myśli na płaszczyźnie zawodowej i osobistej (7h), Szczecin

Pragniemy zaprezentować Mind mapping czyli optymalne wykorzystanie map myśli na płaszczyźnie zawodowej i osobistej (7h). Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-10-09. Organizatorem jest Gowork.pl, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, kreatywność. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna aktywność mająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania zawodu albo samego jej zdobycia.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały wyznaczone jako Szczecin woj. ZACHODNIOPOMORSKIE.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 400.00 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Mind mapping czyli optymalne wykorzystanie map myśli na płaszczyźnie zawodowej i osobistej (7h), przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, kreatywność – zaprasza Gowork.pl z siedzibą w mieście WARSZAWA.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Mind mapping czyli optymalne wykorzystanie map myśli na płaszczyźnie zawodowej i osobistej (7h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *