TPM – Kompleksowe zwiększanie wydajności parku maszynowego, Kraków

Data szkolenia : TPM – Kompleksowe zwiększanie wydajności parku maszynowego, ma planowany początek w dniu 2013-06-06 i potrwa ono do 2013-06-07. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy przedstawić jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Chopin.Miejsce jest w ofercie podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1525.20 PLN.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, to 200 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-06-05.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu TPM – Kompleksowe zwiększanie wydajności parku maszynowego, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: TPM – Kompleksowe zwiększanie wydajności parku maszynowego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *