TECHNIKI SPRZEDAŻY W PRAKTYCE – warsztaty praktyczne, Poznań

Data szkolenia o nazwie: TECHNIKI SPRZEDAŻY W PRAKTYCE – warsztaty praktyczne, ma planowany start w dniu 2012-10-04, zaś koniec 2012-10-05. Jesteśmy znani jako ARBIZ AKADEMIA BIZNESU i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, marketing i sprzedaż, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 873.00 PLN.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-10-01, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 10%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu lub też samego jej zdobycia.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu TECHNIKI SPRZEDAŻY W PRAKTYCE – warsztaty praktyczne, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, marketing i sprzedaż, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca siedzibę w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: TECHNIKI SPRZEDAŻY W PRAKTYCE – warsztaty praktyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *