TECHNIKI SPRZEDAŻY W PRAKTYCE – warsztaty praktyczne, Poznań

Chcemy zaoferować TECHNIKI SPRZEDAŻY W PRAKTYCE – warsztaty praktyczne. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany start w dniu 2012-11-22 i potrwa ono do 2012-11-23. Organizatorem jest firma ARBIZ AKADEMIA BIZNESU, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, marketing i sprzedaż, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Placówka szkoleniowa Arbiz Akademia Biznesu.Położenie jest w ofercie podane jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 970.00.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu TECHNIKI SPRZEDAŻY W PRAKTYCE – warsztaty praktyczne, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, marketing i sprzedaż, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU z siedzibą w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: TECHNIKI SPRZEDAŻY W PRAKTYCE – warsztaty praktyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *