TECHNIKI SPRZEDAŻY W PRAKTYCE – warsztaty praktyczne, Poznań

Pragniemy zaoferować TECHNIKI SPRZEDAŻY W PRAKTYCE – warsztaty praktyczne. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany start w dniu 2012-11-22 oraz zakończy się 2012-11-23. Organizatorem jest firma ARBIZ AKADEMIA BIZNESU, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, marketing i sprzedaż, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły są wyznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 921.50 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2012-10-04 i rabat wynosi według prowadzących 5%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu TECHNIKI SPRZEDAŻY W PRAKTYCE – warsztaty praktyczne, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, marketing i sprzedaż, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: TECHNIKI SPRZEDAŻY W PRAKTYCE – warsztaty praktyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *