TECHNIKI SPRZEDAŻY W PRAKTYCE – warsztaty praktyczne, Poznań

Pragniemy Państwu zaoferować TECHNIKI SPRZEDAŻY W PRAKTYCE – warsztaty praktyczne. Jest to szkolenie, którego data ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-04, zaś koniec 2012-10-05. Organizatorem jest ARBIZ AKADEMIA BIZNESU, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, marketing i sprzedaż, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Placówka szkoleniowa Arbiz Akademia Biznesu.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 921.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-09-28, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 5%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu TECHNIKI SPRZEDAŻY W PRAKTYCE – warsztaty praktyczne, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, marketing i sprzedaż, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: TECHNIKI SPRZEDAŻY W PRAKTYCE – warsztaty praktyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *