Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta, Gdańsk

Prezentujemy następne szkolenie Perspecta o nazwie: Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-11-03 i potrwa ono do 2012-11-04.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, obsługa klienta. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma aktywności mająca za cel poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania zawodu albo też jej uzyskania.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Perspecta. Dla tego obiektu szczegóły są wyznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 613.77 PLN.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, obsługa klienta – zachęca Perspecta mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *