Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta, Gdańsk

Szkolenie zatytułowane Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Perspecta. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2012-11-10 i potrwa ono do 2012-11-11.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, obsługa klienta.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Perspecta.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna aktywność posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu lub jej zdobycia.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 613.77 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, obsługa klienta – zaprasza Perspecta z siedzibą w mieście Gdańsk.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *