Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta, Gdańsk

Szkolenie o nazwie Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Perspecta. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-17 oraz zakończy się 2012-11-18.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, obsługa klienta.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Perspecta.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 613.77.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, obsługa klienta – zaprasza Perspecta mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *