Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie Perspecta zatytułowane: Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-27.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, obsługa klienta.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze dane nie zostały wskazane.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 0.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, obsługa klienta – zachęca Perspecta posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *