Sztuka prowadzenia prezentacji z wykorzystaniem programu MS PowerPoint, Warszawa

Szkolenie zatytułowane Sztuka prowadzenia prezentacji z wykorzystaniem programu MS PowerPoint, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Progress Project Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany początek w dniu 2013-05-09 i potrwa ono do 2013-05-10.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, wystąpienia publiczne, sprzedaż/handlowe, zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było napisane w opisie.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla tego obiektu szczegóły są określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1586.70 PLN.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, wynosi 200 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-05-08.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Sztuka prowadzenia prezentacji z wykorzystaniem programu MS PowerPoint, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, wystąpienia publiczne, sprzedaż/handlowe, zarządzanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Sztuka prowadzenia prezentacji z wykorzystaniem programu MS PowerPoint.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *