Mind mapping czyli optymalne wykorzystanie map myśli na płaszczyźnie zawodowej i osobistej (7h), Wrocław

Szkolenie o nazwie Mind mapping czyli optymalne wykorzystanie map myśli na płaszczyźnie zawodowej i osobistej (7h), które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Gowork.pl. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2012-10-09.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, kreatywność.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są podane jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 400.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Mind mapping czyli optymalne wykorzystanie map myśli na płaszczyźnie zawodowej i osobistej (7h), przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, kreatywność – zachęca Gowork.pl z siedzibą w mieście WARSZAWA.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Mind mapping czyli optymalne wykorzystanie map myśli na płaszczyźnie zawodowej i osobistej (7h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *