Mind mapping czyli optymalne wykorzystanie map myśli na płaszczyźnie zawodowej i osobistej (7h), Bydgoszcz

Chcemy zaprezentować Mind mapping czyli optymalne wykorzystanie map myśli na płaszczyźnie zawodowej i osobistej (7h). Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2012-10-09. Organizatorem jest Gowork.pl, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, kreatywność. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane są podane jako Bydgoszcz województwo Kujawsko – Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 400.00 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy albo jej uzyskania.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Mind mapping czyli optymalne wykorzystanie map myśli na płaszczyźnie zawodowej i osobistej (7h), przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, kreatywność – zachęca Gowork.pl mająca siedzibę w mieście WARSZAWA.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Mind mapping czyli optymalne wykorzystanie map myśli na płaszczyźnie zawodowej i osobistej (7h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *