Sztuka prowadzenia prezentacji z wykorzystaniem programu MS PowerPoint, Poznań

Prezentujemy nowe szkolenie firmy Progress Project Sp. z o.o. o nazwie: Sztuka prowadzenia prezentacji z wykorzystaniem programu MS PowerPoint. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-03-07, zaś koniec 2013-03-08.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, wystąpienia publiczne, sprzedaż/handlowe, zarządzanie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Hotel Campanile. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1586.70.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-03-06 i obniżka jest równa według organizatorów 200 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Sztuka prowadzenia prezentacji z wykorzystaniem programu MS PowerPoint, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, wystąpienia publiczne, sprzedaż/handlowe, zarządzanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Sztuka prowadzenia prezentacji z wykorzystaniem programu MS PowerPoint.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *