Sztuka autoprezentacji i prowadzenia spotkań, Sopot

Pragniemy zaprezentować Sztuka autoprezentacji i prowadzenia spotkań. Jest to szkolenie, którego data ma planowany start w dniu 2013-06-13 i potrwa ono do 2013-06-14. Organizatorem jest firma Progress Project Sp. z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, trenerskie, menedżerskie, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Haffner****.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Sopot woj. Pomorskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1525.20 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-06-12, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 200 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Sztuka autoprezentacji i prowadzenia spotkań, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, trenerskie, menedżerskie, kierownicze – zachęca Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Sztuka autoprezentacji i prowadzenia spotkań.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *