Prawo Pracy w świetle zmian 2012, Lublin

Pragniemy zaprezentować Prawo Pracy w świetle zmian 2012. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-10-18. Organizatorem jest Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Mercure Unia. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyznaczone jako Lublin woj. Lubelskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 400.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo Pracy w świetle zmian 2012, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne – zachęca Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex z siedzibą w mieście Łódź.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Prawo Pracy w świetle zmian 2012.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *