Sztuka autoprezentacji i prowadzenia spotkań, Kraków

Szkolenie o nazwie Sztuka autoprezentacji i prowadzenia spotkań, które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Progress Project Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany start w dniu 2013-01-24 i potrwa ono do 2013-01-25.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, trenerskie, menedżerskie, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Chopin. Dla tego obiektu położenie zostały określone jako Kraków woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1525.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-01-23 i rabat jest równa według firmy 200 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Sztuka autoprezentacji i prowadzenia spotkań, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, trenerskie, menedżerskie, kierownicze – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Sztuka autoprezentacji i prowadzenia spotkań.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *