Emerytury i renty w świetle najnowszych zmian, Lublin

Szkolenie pt. Emerytury i renty w świetle najnowszych zmian, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-10-19.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Hotel Mercure Unia. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Lublin województwo Lubelskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 492.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Emerytury i renty w świetle najnowszych zmian, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR – zaprasza Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex posiadająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Emerytury i renty w świetle najnowszych zmian.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *