PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH- PIT 2012/2013, Warszawa

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex zatytułowane: PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH- PIT 2012/2013. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-25.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował AS-BUD.Położenie jest w ofercie określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 553.50.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH- PIT 2012/2013, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR – zaprasza Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex mająca swą siedzibę w miejscowości Łódź.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH- PIT 2012/2013.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *