Szkolenie przygotowujące do egzaminu CISA, Warszawa

Przedstawiamy następne szkolenie SQAM SP. z o.o. SP. K. zatytułowane: Szkolenie przygotowujące do egzaminu CISA, Warszawa. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-01-14 i potrwa ono do 2013-01-16.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Informatyczne IT, Jakość, audyt, administracja IT, bezpieczeństwo, zarządzanie.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało dokładnie w treści podane, gdzie miałby się on znajdować.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 5043.00.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie przygotowujące do egzaminu CISA, Warszawa, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Jakość, audyt, administracja IT, bezpieczeństwo, zarządzanie – zaprasza SQAM SP. z o.o. SP. K. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Szkolenie przygotowujące do egzaminu CISA, Warszawa.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *