Równowaga PRACA – ŻYCIE w indywidualnej i organizacyjnej perspektywie, Kraków

Szkolenie zatytułowane Równowaga PRACA – ŻYCIE w indywidualnej i organizacyjnej perspektywie, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Effect Group Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-06-10, zaś koniec 2013-06-11.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, rozwój osobisty, inteligencja emocjonalna, motywacja, podejmowanie decyzji, bezpieczeństwo. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia hotel***. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyszczególnione jako Kraków woj. Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1590.02 PLN.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 7%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Równowaga PRACA – ŻYCIE w indywidualnej i organizacyjnej perspektywie, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, rozwój osobisty, inteligencja emocjonalna, motywacja, podejmowanie decyzji, bezpieczeństwo – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Równowaga PRACA – ŻYCIE w indywidualnej i organizacyjnej perspektywie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *