Prawo pracy w firmie w 2013r – wybrane zagadnienia, Kraków

Data szkolenia o nazwie: Prawo pracy w firmie w 2013r – wybrane zagadnienia, ma planowany początek w dniu 2013-04-08 i potrwa ono do 2013-04-09. Jesteśmy znani jako Hr Crew i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Firmowe, HR, prawo pracy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Mikołaj. Dla tego obiektu położenie zostały wyszczególnione jako Kraków woj. Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 889.29 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Kończąc przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Prawo pracy w firmie w 2013r – wybrane zagadnienia, przypisanego do kategorii – Prawne, Firmowe, HR, prawo pracy – zaprasza Hr Crew posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Prawo pracy w firmie w 2013r – wybrane zagadnienia.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *