Przywództwo – budowanie i motywowanie zespołu, Kraków

Szkolenie o nazwie Przywództwo – budowanie i motywowanie zespołu, które tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Effect Group Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-05-27 i potrwa ono do 2013-05-28.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, motywacja, negocjacje, kierownicze.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia hotel***. Dla tego obiektu szczegóły są zaznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma aktywności, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu lub samego jej zdobycia.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1577.48.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i rabat wynosi według prowadzących 5%.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Przywództwo – budowanie i motywowanie zespołu, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, motywacja, negocjacje, kierownicze – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Przywództwo – budowanie i motywowanie zespołu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *