Przywództwo – budowanie i motywowanie zespołu, Warszawa

Termin szkolenia zatytułowanego: Przywództwo – budowanie i motywowanie zespołu, ma planowany początek w dniu 2013-03-11 oraz zakończy się 2013-03-12. Jesteśmy znani jako Effect Group Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, motywacja, negocjacje, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma aktywności posiadająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy albo też jej zdobycia.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1577.48 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 5%.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Przywództwo – budowanie i motywowanie zespołu, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, motywacja, negocjacje, kierownicze – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Przywództwo – budowanie i motywowanie zespołu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *