Komunikacja nastawiona na budowanie współpracy, Warszawa

Oferujemy Państwu następne szkolenie Effect Group Sp. z o.o. zatytułowane: Komunikacja nastawiona na budowanie współpracy. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2013-03-18 i potrwa ono do 2013-03-19.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel Ibis Warszawa Centrum.Miejsce jest w ofercie określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1658.66.

Obliczona tu cena to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 7%.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Komunikacja nastawiona na budowanie współpracy, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie, inne – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Komunikacja nastawiona na budowanie współpracy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *