Komunikacja nastawiona na budowanie współpracy, Warszawa

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie Effect Group Sp. z o.o. o nazwie: Komunikacja nastawiona na budowanie współpracy. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-13 oraz zakończy się 2012-12-14.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie, inne.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla tego obiektu szczegóły są podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1658.66.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 7%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Komunikacja nastawiona na budowanie współpracy, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie, inne – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Komunikacja nastawiona na budowanie współpracy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *