Komunikacja nastawiona na budowanie współpracy, Warszawa

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie Effect Group Sp. z o.o. o nazwie: Komunikacja nastawiona na budowanie współpracy. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-13 oraz zakończy się 2012-12-14.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie, inne.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla tego obiektu szczegóły są podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1658.66.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 7%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Komunikacja nastawiona na budowanie współpracy, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie, inne – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Komunikacja nastawiona na budowanie współpracy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *