Szkolenie okresowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, OLSZTYN

Chcemy Państwu zaprezentować Szkolenie okresowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-12-19. Organizatorem jest firma SEKA S.A. Oddział Olsztyn, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: BHP, stanowiska robotnicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia SEKA S.A.. Dla tego obiektu dane są określone jako OLSZTYN woj. Warmińsko – Mazurskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 70.00.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, przypisanego do kategorii – BHP, stanowiska robotnicze – zaprasza SEKA S.A. Oddział Olsztyn z siedzibą w miejscowości Olsztyn.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Szkolenie okresowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *