Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, OLSZTYN

Szkolenie o nazwie Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej SEKA S.A. Oddział Olsztyn. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-12-20.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników, administracyjno-biurowe, inżynieryjno-techniczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział SEKA S.A..Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako OLSZTYN woj. Warmińsko – Mazurskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 150.00 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników, administracyjno-biurowe, inżynieryjno-techniczne – zachęca SEKA S.A. Oddział Olsztyn posiadająca swą siedzibę w miejscowości Olsztyn.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *