Szkolenie okresowe pracowników administracyjno-biurowych, OLSZTYN

Przebieg szkolenia : Szkolenie okresowe pracowników administracyjno-biurowych, jest przewidziany w dniu 2012-12-20. Jesteśmy znani jako SEKA S.A. Oddział Olsztyn i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: BHP, administracyjno-biurowe.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w SEKA S.A.. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako OLSZTYN województwo Warmińsko – Mazurskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 80.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe pracowników administracyjno-biurowych, przypisanego do kategorii – BHP, administracyjno-biurowe – zachęca SEKA S.A. Oddział Olsztyn posiadająca siedzibę w miejscowości Olsztyn.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe pracowników administracyjno-biurowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *