Płace w 2013 – NOWOŚCI, OLSZTYN

Prezentujemy nowe szkolenie SEKA S.A. Oddział Olsztyn zatytułowane: Płace w 2013 – NOWOŚCI. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-12-11.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu lub samego jej zdobycia.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w SEKA S.A.. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako OLSZTYN województwo Warmińsko – Mazurskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 400.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Płace w 2013 – NOWOŚCI, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace – zachęca SEKA S.A. Oddział Olsztyn posiadająca siedzibę w mieście Olsztyn.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Płace w 2013 – NOWOŚCI.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *