PROJEKT UE – COACH W STANDARDACH ICF, Opole

Oferujemy Państwu następne szkolenie PROFI BIZNES GROUP Sylwia Majewska zatytułowane: PROJEKT UE – COACH W STANDARDACH ICF. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-12-10 oraz zakończy się 2013-11-01.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Biznesowe, Coachingowe, trenerskie, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, rozwój osobisty, menedżerski, trenerów.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia BitPolska. Dla tego obiektu szczegóły zostały wyznaczone jako Opole województwo Opolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 0.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu PROJEKT UE – COACH W STANDARDACH ICF, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Coachingowe, trenerskie, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, rozwój osobisty, menedżerski, trenerów – zachęca PROFI BIZNES GROUP Sylwia Majewska posiadająca siedzibę w mieście Szczecin.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: PROJEKT UE – COACH W STANDARDACH ICF.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *