Zmiany w przepisach prawa pracy 2013 r. – praktyczne warsztaty, OLSZTYN

Chcemy Państwu przedstawić Zmiany w przepisach prawa pracy 2013 r. – praktyczne warsztaty. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2012-12-14. Organizatorem jest SEKA S.A. Oddział Olsztyn, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, prawo pracy.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w SEKA S.A.. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako OLSZTYN woj. Warmińsko – Mazurskie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 330.00.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zmiany w przepisach prawa pracy 2013 r. – praktyczne warsztaty, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, prawo pracy – zaprasza SEKA S.A. Oddział Olsztyn mająca swą siedzibę w mieście Olsztyn.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Zmiany w przepisach prawa pracy 2013 r. – praktyczne warsztaty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *