Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, Łódź

Przedstawiamy nowe szkolenie firmy Work Training s.c. pt.: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2013-07-09.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: BHP, stanowiska robotnicze.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Łódź Centrum Biurowe. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 56.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-07-05 i obniżka jest równa według prowadzących 20%.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, przypisanego do kategorii – BHP, stanowiska robotnicze – zaprasza Work Training s.c. mająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *