Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, Łódź

Przedstawiamy nowe szkolenie firmy Work Training s.c. pt.: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2013-07-09.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: BHP, stanowiska robotnicze.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Łódź Centrum Biurowe. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 56.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-07-05 i obniżka jest równa według prowadzących 20%.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, przypisanego do kategorii – BHP, stanowiska robotnicze – zaprasza Work Training s.c. mająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *