Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, Łódź

Szkolenie pt. Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Work Training s.c.. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2013-06-25.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: BHP, stanowiska robotnicze.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Łódź Centrum Biurowe. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Łódź województwo Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 59.50 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-06-21 i obniżka jest równa według organizatorów 15%.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, przypisanego do kategorii – BHP, stanowiska robotnicze – zachęca Work Training s.c. mająca swą siedzibę w miejscowości Łódź.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *