Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, Łódź

Szkolenie zatytułowane Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Work Training s.c.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2013-08-21.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: BHP, stanowiska robotnicze.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Łódź Centrum Biurowe. Dla tego obiektu miejsce zostały zaznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 56.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny nominalnej, wynosi 20%, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-08-14.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, przypisanego do kategorii – BHP, stanowiska robotnicze – zachęca Work Training s.c. mająca siedzibę w mieście Łódź.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *