Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, Łódź

Szkolenie zatytułowane Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Work Training s.c.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2013-08-21.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: BHP, stanowiska robotnicze.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Łódź Centrum Biurowe. Dla tego obiektu miejsce zostały zaznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 56.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny nominalnej, wynosi 20%, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-08-14.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, przypisanego do kategorii – BHP, stanowiska robotnicze – zachęca Work Training s.c. mająca siedzibę w mieście Łódź.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *