Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, Łódź

Pragniemy Państwu przedstawić Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2013-10-22. Organizatorem jest firma Work Training s.c., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: BHP, stanowiska robotnicze.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Łódź Centrum Biurowe. Dla tego obiektu szczegóły są wyszczególnione jako Łódź woj. Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 59.50 PLN.

Obliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-10-18, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 15%.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, przypisanego do kategorii – BHP, stanowiska robotnicze – zaprasza Work Training s.c. mająca siedzibę w mieście Łódź.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *