Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, Łódź

Termin szkolenia pt.: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, jest przewidziany w dniu 2013-10-09. Jesteśmy znani jako Work Training s.c. i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: BHP, stanowiska robotnicze.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w Łódź Centrum Biurowe. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Łódź województwo Łódzkie.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu lub samego jej zdobycia.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 59.50.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 15%, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-10-04.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, przypisanego do kategorii – BHP, stanowiska robotnicze – zaprasza Work Training s.c. z siedzibą w mieście Łódź.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *