Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkolenie zamknięte do: 11 osób)OFERTA SPECJALNA, Wrocław

Oferujemy Państwu następne szkolenie MatiConsulting pt.: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkolenie zamknięte do: 11 osób)OFERTA SPECJALNA. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-12-17.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe, handlowe, telemarketing, obsługa klienta. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 485.10.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według organizatorów 2%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkolenie zamknięte do: 11 osób)OFERTA SPECJALNA, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe, handlowe, telemarketing, obsługa klienta – zachęca MatiConsulting mająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy (szkolenie zamknięte do: 11 osób)OFERTA SPECJALNA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *