Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, Łódź

Data szkolenia o nazwie: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, jest przewidziany w dniu 2013-10-28. Jesteśmy znani jako Work Training s.c. i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: BHP, stanowiska robotnicze.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Łódź Centrum Biurowe. Dla tego obiektu dane zostały określone jako Łódź województwo Łódzkie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 59.50.

Podana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-10-25, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 15%.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, przypisanego do kategorii – BHP, stanowiska robotnicze – zachęca Work Training s.c. posiadająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *