Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, Łódź

Oferujemy nowe szkolenie firmy Work Training s.c. zatytułowane: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2013-11-19.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: BHP, stanowiska robotnicze.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Łódź Centrum Biurowe. Dla tego obiektu szczegóły zostały wyszczególnione jako Łódź woj. Łódzkie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 59.50.

Podana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-11-15, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 15%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, przypisanego do kategorii – BHP, stanowiska robotnicze – zaprasza Work Training s.c. mająca siedzibę w mieście Łódź.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *