Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, Łódź

Szkolenie pt. Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Work Training s.c.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2013-11-27.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: BHP, stanowiska robotnicze.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Łódź Centrum Biurowe.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 59.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-11-22 i obniżka wynosi według organizatorów 15%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu bądź samego jej zdobycia.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, przypisanego do kategorii – BHP, stanowiska robotnicze – zaprasza Work Training s.c. z siedzibą w miejscowości Łódź.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *