Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, Łódź

Oferujemy kolejne szkolenie Work Training s.c. pt.: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2013-11-14.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: BHP, stanowiska robotnicze.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Łódź Centrum Biurowe. Dla tego obiektu dane są podane jako Łódź woj. Łódzkie.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu lub samego jej uzyskania.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 59.50.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, wynosi 15%, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-11-08.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, przypisanego do kategorii – BHP, stanowiska robotnicze – zachęca Work Training s.c. mająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *