Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Pragniemy Państwu zaoferować Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2013-06-05. Organizatorem jest Work Training s.c., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Łódź Centrum Biurowe.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę szkoleń.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 119.00.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-05-29, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 15%.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zachęca Work Training s.c. mająca swą siedzibę w miejscowości Łódź.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *