Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Oferujemy Państwu następne szkolenie Work Training s.c. zatytułowane: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2013-05-21.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Łódź Centrum Biurowe. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 119.00 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, to 15%, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-05-17.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę szkoleń.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zaprasza Work Training s.c. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Łódź.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *