Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Chcemy Państwu przedstawić Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2013-06-11. Organizatorem jest Work Training s.c., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Łódź Centrum Biurowe. Dla tego obiektu dane teleadresowe są wyznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 119.00.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, to 15%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-06-07.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zaprasza Work Training s.c. z siedzibą w miejscowości Łódź.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *