Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy Work Training s.c. o nazwie: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2013-06-26.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Łódź Centrum Biurowe.Miejsce jest w ofercie podane jako Łódź województwo Łódzkie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 119.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 15%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-06-21.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zaprasza Work Training s.c. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Łódź.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *