Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Przebieg szkolenia : Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, jest planowany w dniu 2013-07-10. Jesteśmy znani jako Work Training s.c. i organizator szkoleń i chcemy przedstawić jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Łódź Centrum Biurowe. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 112.00.

Podana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-07-05, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 20%.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zaprasza Work Training s.c. z siedzibą w miejscowości Łódź.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *