Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Przebieg szkolenia : Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, jest planowany w dniu 2013-07-10. Jesteśmy znani jako Work Training s.c. i organizator szkoleń i chcemy przedstawić jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Łódź Centrum Biurowe. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 112.00.

Podana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-07-05, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 20%.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zaprasza Work Training s.c. z siedzibą w miejscowości Łódź.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *