Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Data szkolenia zatytułowanego: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, jest przewidziany w dniu 2013-08-28. Jesteśmy znani jako Work Training s.c. i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Łódź Centrum Biurowe.Położenie jest w ofercie podane jako Łódź województwo Łódzkie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 112.00.

Wyliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-08-23, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 20%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zachęca Work Training s.c. mająca swą siedzibę w miejscowości Łódź.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *