Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Szkolenie zatytułowane Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Work Training s.c.. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2013-09-04.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Łódź Centrum Biurowe. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Łódź województwo Łódzkie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 119.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, wynosi 15%, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-08-30.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zaprasza Work Training s.c. mająca siedzibę w miejscowości Łódź.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *